Październik 2018 to właściwie pierwszy miesiąc działalności portalu Tesla NEWS. Choć domena jest starsza i już od pewnego czasu usiłowaliśmy wypełniać ją treściami, dopiero w październiku nieco uczciwiej wzięliśmy się do roboty. Efekty widać od razu: 361 Czytelników w ciągu miesiąca.

Statystyki portalu www.teslanews.pl

W październiku 2018 odwiedziło nas 361 Czytelników (unique users według Google Analytics). Nie są to dane szczególnie zabójcze, ba, to w ogóle nie są jakiekolwiek dane. 🙂 Średni czas sesji wynoszący 38:08 minut (ilustracja na górze) mówi wszystko – przy tak niewielkiej liczbie odwiedzających nasze wielogodzinne konfigurowanie layoutu znacząco zmodyfikowało statystyki.

Nasze fanpage mają dziś:

Cele

Listopad 2018 będzie miesiącem szlifowania warsztatu. Chcielibyśmy wzbudzać emocje i pokazywać naszą fascynację Teslą. Chcielibyśmy również osiągnąć stały poziom około 5-7 artykułów publikowanych dziennie. Ważne będą dla nas pytania Czytelników, porady oraz szybkość w publikowaniu informacji.

Jako cel strategiczny wyznaczamy sobie uruchomienie sklepu w witrynie TeslaNEWS.pl. Ma to być mechanizm, który będzie nam pomagał utrzymywanie portalu, żeby nie doszło do sytuacji, w której znalazł się najstarszy polski portal o samochodach elektrycznych, SamochodyElektryczne.org.

Jako drugi cel strategiczny wyznaczamy sobie przekroczenie progu 1 tysiąca Czytelników (użytkowników według Google Analytics) w ciągu miesiąca.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
To może Cię zainteresować
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x