Wbrew wczorajszym rozważaniom na Twitterze i informacjom portalu www.elektrowoz.pl, okazało się, że co najmniej jeden egzemplarz Tesli 3 został już odebrany. Pierwszą osobą na naszym kontynencie, która cieszyła się europejską wersją auta, jest Fred Christenhusz. Auto zostało odebrane w Tilburgu.

Oto pierwsza oficjalnie dostarczona Tesla 3 w Europie

Fred Christenhusz jest miłośnikiem Tesli, uważa samochody za dzieła sztuki. To kolejne auto amerykańskiego producenta, które kupił. Samochód został wyposażony w Autopilota (EAP), ale funkcja została wyłączona, ponieważ nie posiada jeszcze homologacji na naszym kontynencie. Nabywca dowiedział się, że ma ona zostać uaktywniona „jutro”, czyli 8 lutego 2019 roku. Nie wiadomo jednak, czy tak się stanie.

Oprócz pochwał i gratulacji pod oryginalnym wpisem (źródło) natychmiast pojawiła się gromada osób, które zupełnie bezinteresownie dzieliły się z właścicielem samochodu informacją, że nabył tandetny, źle wykonany samochód. Że zmarnował mnóstwo pieniędzy. Oraz że szpary między zderzakiem, błotnikiem i maską są nierówne.

Według informacji uzyskanych przez portal www.elektrowoz.pl, konfigurator samochodu dla „Other Europe”, czyli również Polski, ma zostać udostępniony w drugiej połowie 2019 roku.

> Tesla rozpoczęła dostawy Modelu 3 w Europie. Ludzie zapraszani do odbioru i… odsyłani z kwitkiem do domu

[Głosów: 0   Average: 0/5]
To może Cię zainteresować
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x