Nie polecamy kupowania samochodów z Litwy. Odradzamy kupowanie samochodów, które przeszły przez ten kraj. Jednak w tym przypadku ogłoszenie jest ciekawe, bo – o ile dobrze wyśledziliśmy – samochód sprzedaje pierwszy właściciel, który jeździł nim od pięciu lat.

Używana Tesla Model S 60 – warto, nie warto?

Tesla Model S (2016) wyposażona jest, jak łatwo się domyślić, w baterię o pojemności 60 kWh. Przy 80 procent pojemności baterii samochód pokazuje 250 kilometrów zasięgu, ale właściciel zastrzega, że przy normalnej jeździe będzie to raczej 200-220 kilometrów. Łatwo obliczyć, że odpowiada to około 250+ km przy baterii naładowanej do pełna.

> Jaką pojemność mają baterie w Teslach? Jaką pojemność baterii ma Tesla S 85, S 85D, S 60, S 75, …? [SPIS]

Właściciel zażądał za auto 35 tysięcy euro, jednak gotowy jest sprzedać za 33 tysiące euro, więc równowartość 141 tysięcy złotych. Z dyskusji wynika, że do 30 tysięcy euro (równowartość 128 tysięcy złotych) zejdzie tylko w ostateczności, bo poniżej woli zostawić samochód jako drugi w rodzinie (źródło).

Auto ma 114 tysięcy kilometrów przebiegu i należy do modeli, które nie posiadały Autopilota. Oferuje natomiast pakiet darmowego ładowania, który przyklejony jest do samochodu, a nie do właściciela.

Redakcja nie zna ogłoszeniodawcy, dostrzegła tylko informację i uznała ją za wartą opisania: w cenie nowego samochodu elektrycznego segmentu B otrzymujemy duże rodzinne auto segmentu E – ale używane. Więcej TUTAJ.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
To może Cię zainteresować