Na stronie Tesla.com pojawiła się pinezka z rzekomym umiejscowieniem polskiego serwisu Tesli. Ulokowano ją na ulicy Książęcej w Warszawie. Problem polega na tym, że to tereny zielone. W okolicy jest jednak całkiem sporo dobrych, „butikowych” lokalizacji.

Tesla w Warszawie: Książęca? Plac Trzech Krzyży?

Pinezka znajduje się na ulicy Książęcej tuż obok Alei Czapskiego – zielonej alejki w parku imienia Rydza-Śmigłego. W pobliżu znajduje się niewielkie bajorko, mały parking, przystanek autobusowy oraz klinika weterynaryjna. To tereny zielone, trudno się zatem spodziewać, że miasto zgodzi się na postawienie tam centrum serwisowego.

Okolica nie jest przyjazna dla warsztatu, ale coś na kształt salonu mogłoby w niej powstać. Zaledwie kilkaset metrów dalej, przy Placu Trzech Krzyży, ulokowano choćby salon Audi, w którym po raz pierwszy w Polsce pokazywano Audi e-tron. To drogie, reprezentacyjne tereny.

Niedawno informowaliśmy, że uruchomienie serwisu może nastąpić już 6 czerwca. Nie do końca wiadomo, czy tak się stało, ale pinezka faktycznie pojawiła się na mapie w okolicy tej daty. Pierwsza informacja pochodzi z 7 czerwca. To sugeruje, że polski serwis Tesli jest już w fazie rozruchu:

> Serwis Tesli w Warszawie od 6 czerwca, pracownicy mają już wizytówki? [plotka]

[Głosów: 0   Average: 0/5]
To może Cię zainteresować
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x