Elon Musk zamieścił na Twitterze symboliczne zdjęcie. Widać na nim silniki Tesla Model 3, które prawdopodobnie czekają na montaż w samochodach. Silniki pogrupowane są na wózkach parami i najwyraźniej występują w różnych wariantach.

Przekładnia i silnik Tesla Model 3

Fotografia pojawiła się na Twitterze Elona Muska. Widać na niej silniki Tesli 3, które czekają parami na wózkach. Silniki zintegrowane są z przekładniami, tworzą więc kompletne zespoły napędowe Modelu 3, czyli najtańszej wersji samochodu Tesla (patrz zdjęcie na górze).

> Jaką pojemność mają baterie w Teslach? [SPIS]

Na fotografii warto zwrócić uwagę na poprzeczne białe rury, które znajdują się między wózkami: niektóre maźnięte są farbą na zielono, inne mają kolor czerwony. Ponadto w tle (dwa rzędy w głębi) widoczne jest coś, co wygląda jak silniki obrócone przekładniami w drugą stronę.

Oceniając po rozmiarach spekulujemy, że na pierwszym planie widzimy silniki wędrujące na tył, a na drugim zaś te, które zostaną zamontowane z przodu. Całe zdjęcie wygląda tak:

Silniki czekające na montaż w samochodach elektrycznych Tesla Model 3 (c) Elon Musk / Tesla

A tak prezentuje się schemat budowy samochodu elektrycznego Tesla Model 3. Skośne drążki kierownicze podpowiadają nam, że przód znajduje się po prawej stronie zdjęcia:

|REKLAMA||/REKLAMA|

[Głosów: 0   Average: 0/5]
To może Cię zainteresować
avatar
  Subscribe  
Powiadom o