Jeden z Czytelników portalu www.elektrowoz.pl otrzymał od Tesli informację, że Model 3 w „Other Europe” – czyli między innymi w Polsce – będzie możliwy do zamówienia w dopiero drugiej połowie 2019 roku. Co innego widzą polscy posiadacze rezerwacji na samochód.

Kiedy Tesla 3 w Polsce?

Dziś (luty 2019) Tesla Model 3 można w Europie kupić między innymi w Niemczech, Francji, Holandii, Norwegii czy Szwecji. Wszystkie pozostałe kraje europejskie, w tym Polska, wpadają do kategorii „Other Europe”.

Są w niej państwa, w których może i działają już Superchargery, ale nie ma salonów, serwisów ani możliwości zamówienia auta.

Jednak Czytelnik dowiedział się, że konfigurator Tesla Model 3 dla „Other Europe” ma zostać otwarty w drugiej połowie 2019 roku. To by oznaczało, że pierwsze Tesle 3 powinny pojawić się w Polsce dopiero za kilka-kilkanaście miesięcy.

Co ciekawe, Czytelnicy portalu poddali w wątpliwość powyższą informację. Dwie osoby z rezerwacjami z Polski poinformowały, że u nich nadal widnieje dostępność samochodu w „Early 2019”, co sugeruje raczej pierwszy/drugi kwartał niż drugą połowę 2019 roku.

Czytaj więcej na największym w Polsce portalu o samochodach elektrycznych:  Kiedy będzie można zamówić Tesla Model 3 w Polsce / „Other Europe”? [ODPOWIADAMY]

[Głosów:1    Średnia:5/5]
To może Cię zainteresować
avatar
  Subscribe  
Powiadom o