Na Twitterze pojawiła się ciekawa wypowiedź internauty. Człowiek, który posiadał wcześniej Porsche, zdecydował się na zakup Tesli Model 3. Jego zdaniem samochód jest wykonany lepiej niż jego wcześniejsze auto i to zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Tesla 3 czy Porsche? Odpowiedź: tylko Tesla

Właściciel samochodu zamieścił na Twitterze zdjęcie swojego nowego auta, które nazwał HAL. Jak mówi, jakość wykonania samochodu wewnątrz i z zewnątrz jest lepsza niż w przypadku jego poprzedniego samochodu, Porsche. Samochodem jest tak zachwycony, że brakuje mu słów, żeby go opisać (źródło).

I choć z jakością wykonania Modelu 3 faktycznie bywa różnie, to olbrzymia większość aut jest zmontowana prawidłowo i nie posiada żadnych istotnych wad. Na nagraniu portalu www.elektrowoz.pl z Wrocławia w czerwonej Tesli 3 na siłę da się dostrzec jedną niewielką nieprawidłowość:

Prezentowana na zdjęciu Tesla to Model 3 Long Range AWD, czyli wariant Dual Motor z realnym zasięgiem 499 kilometrów i baterią o użytecznej pojemności około 75 kWh. Internauta jest Niemcem, dlatego mógł kupić samochód z łączną zniżką wynoszącą 4 tysiące euro, czyli równowartość ponad 17 tysięcy złotych. To około 6 procent ceny widocznego na zdjęciu auta.

Źródło: alex_avoigt / Twitter

[Głosów:1    Średnia:5/5]
To może Cię zainteresować
avatar
  Subscribe  
Powiadom o