Czy w internecie jest do pobrania instrukcja Tesla Model S?  Czy producent umożliwia download podręcznika użytkownika dla Tesla Model S? Czy polska instrukcja Tesla Model S jest dostępna do pobrania za darmo? Sprawdź poniżej.

Download: Tesla Model S – instrukcja obsługi [PDF] do pobrania za darmo

Tesla udostępnia do pobrania Owner’s Manual / podręcznik użytkownika amerykańskiej wersji samochodu Tesla Model S. Bezpłatnie do ściągnięcia plik jest na amerykańskiej stronie Tesla.com. Napisany jest po angielsku, ale żaden posiadacz auta nie będzie miał problemu z jego lekturą. Wystarczy kliknąć link:

Instrukcja, która znajduje się pod linkiem powyżej, to wersja 8.0. Przyda się wszystkim tym, którzy zechcą poczytać w spokoju o funkcjach swojego auta.

Polska instrukcja do Tesla Model S za darmo do pobrania

Niestety, polskie przepisy nie wymuszają na producencie udostępniania instrukcji użytkownika za darmo. Polska należy również do krajów non-core, a więc takich, w których Tesla nie ma jeszcze swojego serwisu. Dlatego polski podręcznik użytkownika Tesli S nie jest nigdzie dostępny. Nie została również udostępniona za darmo instrukcja europejskiego Modelu S.

/Tekst zostanie zaktualizowany, gdy odnajdziemy również wersję europejską/

[Głosów: 0   Average: 0/5]
To może Cię zainteresować
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x