Chciałabyś/chciałbyś pracować w Tesli, najnowocześniejszej firmie motoryzacyjnej na świecie? Wygląda na to, że masz niepowtarzalną okazję, żeby spełnić swe marzenie. Producent rozpoczął poszukiwania osoby do rekrutacji ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego i polskiego.

Niewykluczone, że chodzi o zatrudnianie pracowników przy budowie/w Tesla Gigafactory 4.

Mówiący po polsku rekruter to szansa dla nas

Jak zauważył dziś portal Money.pl, na stronie Tesli pojawiło się ogłoszenie o pracę dla koordynatora ds. rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego, angielskiego i polskiego (patrz TUTAJ). Praca jest na pełny etat w Berlinie, a wzmianka o płynnej znajomości naszej mowy ojczystej sugeruje, że firma ma świadomość, że Polacy mogą być ważni przy budowie i na liniach produkcyjnych Tesla Gigafactory 4.

Tesla wyraźnie na nas liczy i chce szerzej otworzyć dla nas drzwi:

Europejska fabryka Tesli powstaje niecałe 70 kilometrów od polskiej granicy i jest z nią dobrze skomunikowana autostradą A12 oraz drogą nr 1. To szansa dla naszych rodaków, którzy mieszkają niedaleko i chcą godnie zarabiać przy produkcji najbardziej innowacyjnych samochodów na świecie. Szczególnie, że zakłady zaczną od zupełnie nowego auta, Tesli Model Y:

> Europejska Tesla Gigafactory 4: na wschód od Berlina, m.in. baterie i zespoły napędowe. Zacznie od Modelu Y

W Tesla Gigafactory 4 na początku mają pracować 3 tysiące ludzi, a docelowo będzie ich 8 tysięcy. Obecnie trwa wycinka lasu pod inwestycję, budowa fabryki ma wystartować jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
To może Cię zainteresować