Firma Qarson poinformowała, że wprowadziła do stałej oferty możliwość wynajmu długoterminowego samochodów Tesla Model 3. Ceny rozpoczynają się od 3 999 złotych miesięcznie w wynajmie na 36 miesięcy.

Wynajem długoterminowy Tesla Model 3 w Qarson.pl

Kwota „od 3 999 złotych miesięcznie” w umowie na trzy lata pozwala na korzystanie z Tesli Model 3 Standard Range Plus. Jeśli zdecydujemy się na ten sam samochód w umowie na dwa lata, miesięczna opłata rośnie do „od 4 599 złotych”.

Łatwo przeliczyć, że przy minimalnej stawce „od 3 999 złotych miesięcznie” przez trzy lata zapłacimy prawie 144 tysiące złotych i… koniec. Będziemy zmuszeni do zwrotu auta, ponieważ wynajem długoterminowy jest po prostu wypożyczeniem samochodu na pewien określony czas.

> Gdzie kupić Tesla Model 3 w Polsce? Centrumcars24.pl, TeslaDlaCiebie.pl, Tesla Warszawa [SPIS]

Szacowana cena Tesli Model 3 Standard Range Plus w Polsce to równowartość około 210-220 tysięcy złotych. Korzystając z oferty Qarson.pl przez trzy lata spłacimy więc około 68,5 procent wartości samochodu. Ale nie dostaniemy go na własność – będziemy mogli co najwyżej zdecydować się na wypożyczenie auta na kolejny okres.

Jeśli stać nas na comiesięczne opłacanie raty w wysokości co najmniej 4 tysięcy złotych, lepszą decyzją będzie skorzystanie z oferty leasingu i kupno samochodu na własność.

Ilustracja otwierająca: zrzut ekranu (c) Qarson.pl

[Głosów: 1   Average: 5/5]
To może Cię zainteresować