Czy można kupić Tesla Model 3 w Polsce? Samochód nie jest jeszcze oficjalnie dostępny, ale istnieją już firmy, które sprowadzają auto do kraju. Oferują pełne pośrednictwo podczas zakupu w zamian za określoną prowizję. To Centrumcars24.pl, Tesla dla Ciebie i Tesla Warszawa.

Tesla Model 3: ceny i oferty w Polsce

Centrumcars24.pl – najtaniej

Centrumcars24.pl to firma, która ma swoją siedzibę w Szczecinie, jednak obsługuje całe terytorium kraju. Samochody sprowadzane są z Niemiec. Czas dostawy waha się w przedziale od 4 do 7 tygodni, a auta oferowane są w cenach zbliżonych do tych, które wynikają z obliczeń redakcji www.elektrowoz.pl: 210-220 tysięcy złotych (wyliczenie) kontra 215 tysięcy złotych za Tesla Model 3 Standard Range Plus w oficjalnej ofercie (link poniżej). To najtańszy pośrednik, jakiego udało nam się znaleźć.

Strona TUTAJ (odsyła bezpośrednio do opisywanego powyżej Modelu 3).

TeslaDlaCiebie.pl – w Warszawie

TeslaDlaCiebie.pl / Tesla dla Ciebie stacjonuje w Warszawie, oferuje zbliżony czas realizacji, ale samochody są nieco droższe niż oferowane przez Centrumcars24.pl. Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że na początku prowizje na Model 3 wynosiły około 10 tysięcy złotych, wliczając w to sprowadzenie do Polski, jednak szybko powędrowały do góry. W aktualnej ofercie Tesla Model 3 Standard Range Plus kosztuje od 233 900 złotych brutto.

Strona TUTAJ (odsyła do strony głównej).

„Tesla Warszawa” – trudno powiedzieć

„Tesla Warszawa” to firma mocno naśladująca oficjalny portal Tesla.com. Nie jest to oficjalny przedstawiciel Tesli w Polsce, bo ten nosi nazwę Tesla Poland sp. z o.o. Firma ma dość płynną strategię, sugerowała prowadzenie sprzedaży, następnie oferowała auta w wynajmie długoterminowym, teraz informuje wyłącznie o wynajmie krótkoterminowym. Na stronie nie udało nam się odnaleźć informacji o cenach samochodów. Nie znamy też nikogo, kto zdecydowałby się na skorzystanie z usług „Tesla Warszawa”, mimo wszystko jednak zostawiamy ją w spisie.

Strona TUTAJ (odsyła do strony głównej).

Jeśli kupiliście swój Model 3 od innego pośrednika, chętnie o tym usłyszymy i zaktualizujemy tekst. Dajcie nam znać na Facebooku.

[Głosów:2    Średnia:3/5]
|REKLAMA| |/REKLAMA|

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.