Jeśli zastanawiacie się, dlaczego prawicowi publicyści gotowi są walczyć przeciwko Tesli do ostatniej kropli krwi, to poniżej znajdziecie odpowiedź. Oczywiście felietony będą o bankructwie, złym zarządzaniu czy niedotrzymywaniu terminów przez firmę Elona Muska, ale solą w oku publicystów będzie coś innego. To.

Tesla jako najlepszy pracodawca dla środowiska LGBTQ

Środowisko LGBTQ to lesbijki + geje + biseksualiści + osoby transpłciowe + osoby niepewne co do przynależności płciowej. W Polsce epatuje ono sobą na regularnych paradach równości, a równocześnie jest zwalczane przez rozmaite środowiska za cichym przyzwoleniem władzy i głośnym Kościoła Katolickiego.

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych firma Elona Muska została uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy dla przedstawicieli środowiska LGBTQ. I choć on podczas konferencji raczej nie wypowiada się na ten temat, samochody Tesli regularnie pojawiają się podczas parad równości.

> Wynajem długoterminowy Tesli Model 3? W Qarson.pl kwoty zabijają

Podczas ostatniej na ulicach San Francisco przeszła grupa ludzi trzymająca transparent z napisem TESLA, a za nimi powoli poruszała się czerwona Tesla Semi. Elektryczny ciągnik siodłowy Tesli znajduje się obecnie w fazie prototypu i wykorzystanie go podczas takiej parady z pewnością wymagało zgody kierownictwa firmy:

Skoro jesteśmy w temacie, warto dodać, że z podobnych powodów bywa zwalczany Facebook, bywało atakowane Apple. O dziwo, nie są już zwalczane smartfony, komputery osobiste czy systemy operacyjne – a one również powstawały w rejonie Zatoki San Francisco (ang. Bay Area)…

Zdjęcia i film: (c) Duane / Twitter

[Głosów: 7   Average: 3.9/5]
To może Cię zainteresować