Krzysztof Suwart był jednym z płodniejszych autorów w Wirtualnej Polsce. Nie wahał się poruszać trudnych tematów na styku władzy, polityki i mediów. Dla wielu szefów resortów był oczywistym kontaktem, ufali mu, wiedzieli, że zawsze przedstawi sprawę obiektywnie.

Krzysztof Suwart już oficjalnie w TeslaNews

Z tekstami Krzysztofa Suwarta mieliśmy okazję zapoznać się kilka lat temu. Opisywał tematy, których inni się bali. Nierzadko robił to w taki sposób, że wywoływał liczne emocje, również nasze. Choć starał się uczciwie wywiązywać z umowy z Wirtualną Polską, na początku roku 2020 coś się stało:

– Stwierdzili, że nie istnieję, że jestem zmyślony, wyobrażacie to sobie?! – mówi ponuro. – Dlatego potrzebowałem miejsca, w którym mógłbym pokazać swoje prawdziwe kompetencje. Może też zadośćuczynić to i owo. Cieszę się, że portal TeslaNews zdecydował się dać mi szansę. Obiecuję, że nie zawiodę Czytelników, że będę stał zawsze po stronie obiektywnego dziennikarstwa.

Jako redakcja też się cieszymy, że pozyskaliśmy tak silnego duchem człowieka. Mamy nadzieję, że wykorzystamy jego znamienite znajomości, by promować samochody elektryczne Tesli, SpaceX, dzieła Elona Muska. Wierzymy również, że dzięki niemu będziemy w stanie pisać dla Was znacznie więcej i częściej.

Do usłyszenia!

To może Cię zainteresować
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze
0
Skomentujx
()
x