Na stronie Tesli pojawiło się ogłoszenie o pracę dla kierownika salonu w Warszawie. Nie serwisu, który już w Warszawie jest, ale właśnie kierownika salonu (ang. store manager). Czyżby Tesla przygotowywała się do uruchomienia sprzedaży w Polsce?

Salon Tesli w Warszawie w ciągu pół roku?

W kwietniu 2019 roku Elon Musk sugerował na Twitterze, że salon Tesli w Warszawie mógłby powstać już w 2019 roku. Dotyczyło to zresztą całej Europy Wschodniej i Środkowej (ang. Eastern Europe):

 > Co dalej z salonem Tesli w Warszawie? Wskazówka od Muska: „Mam nadzieję na Europę Wschodnią w 2019 r.” [aktu …

Wiemy już, że w 2019 roku udało się tylko z serwisem, ale w 2020 roku temat punktu sprzedaży wyraźnie przyspieszył. Na stronach Tesli właśnie pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniach kierownika salonu Tesli w Warszawie (patrz TUTAJ):

Tesla rozgląda się za szefem placówki, czyli proces rekrutacji dopiero się rozpoczął. Kierownik to człowiek, który zostanie obarczony odpowiedzialnością za uruchomienie salonu i, jak można się domyślić, ściągnięciem do siebie najlepszych ludzi z obecnej pracy.

Kalifornijski producent mówi o aktywnej sprzedaży aut, co sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z lokalizacją, w której da się pooglądać, pojeździć albo z miejsca kupić Teslę.

Należy się zatem spodziewać, że polski salon Tesli zostanie uruchomiony nie wcześniej niż za 3 i nie później niż za 9 miesięcy od teraz.

> Audi e-tron i wymiana oleju. Ile miliardów euro poszło na opracowanie tego modelu, powiadacie?

[Głosów: 2   Average: 5/5]
To może Cię zainteresować